Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
25 26
školní kolo Dopravní soutěže
27 28
Pasování prvňáčků na Čtenáře 2021/2022
Pasování prvnáčků na čtenáře
29 30 1
2
Kyberšikana a jiné nástroje internetu - prevence
preventivní besedy na téma Kyberšikana a jiné nástrahy sociálních sítí
3 4
Květinový ples
Květinový ples
5 6 7 8
9
Beseda HIV - AIDS
Červená stužka - beseda se žáky
10
Návštěva synagogy
11
Český den proti rakovině
Český den proti rakovině - 11.5. 2022
12
Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů 2022
Jsme kamarádi - stopovaná
Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů
13 14 15
16
Běh kolem Barvíře 2022
Běh kolem Barvíře - VIII. ročník
17
Exkurze Praha - Poslanecká sněmovna, Národní muzeum, Hvězdárna Praha
Vybíjená - okresní kolo
exkurze Praha - 6., 7., 8. třída
Vybíjená - turnaj
18
exkurze - Kostel sv. Petra a Pavla
19
dopravní soutěž mladých cyklistů - krajské kolo
20
Z pohádky do pohádky
Závody v atletice
atletický trojboj
dopravní soutěž mladých cyklistů - krajské kolo
Z pohádky do pohádky - spaní ve ŠD
21 22
23 24 25
Den naruby - školní projekt
Den naruby - projektové vyučování
Veselé zoubky - projekt
26 27
Fotografování žáků a tříd
28 29
30 31 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Škola > O kolektivu

O kolektivu

 

Funkce ve škole

ředitel školy - Mgr. Renata Opočenská

zástupce ředitele školy - Mgr.  Pavla Vondráková

výchovný poradce - Mgr. Petra Votrubcová

metodik prevence - Mgr.  Pavla Vondráková 

Pedagogičtí pracovníci

Třídnictví

1. třída - Mgr. Lada Horáčková

2. A třída - Mgr. Hana Hotová

2.B třída - Mgr. Miluška Horychová

3. třída - Mgr. Marie Lepšíková

4. třída - Mgr. Martina Pavlíková

5. třída - Mgr. Michaela Gavurníková

6. třída - Mgr. Petra Votrubcová

7. třída - Mgr. Andrea Elísek

8. třída - Mgr. Dobromila Jarošová

9. třída - Mgr. Roman Hudec

Bez třídnictví

 - Mgr. Jitka Chynoranská 

Martin Kostelný    

Školní družina

vychovatelka - Iveta Hrnčířová - vedoucí ŠD

vychovatelka - Lenka Froňková

 

Dům dětí a mládeže

vedoucí DDM - Bc. Eliška Kašíková 

Provozní pracovníci

vedoucí ŠJ - Luďka Matoušková

školník - Josef Froněk

uklizečky - M. Kovaříková, J. Bočková, Š. Halašková

účetnictví - Blanka Peterková