školní kolo Dopravní soutěže
Pasování prvňáčků na Čtenáře 2021/2022
Pasování prvnáčků na čtenáře
Kyberšikana a jiné nástroje internetu - prevence
preventivní besedy na téma Kyberšikana a jiné nástrahy sociálních sítí
Květinový ples
Beseda HIV - AIDS
Červená stužka - beseda se žáky
Návštěva synagogy
Český den proti rakovině
Český den proti rakovině - 11.5. 2022
Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů 2022
Jsme kamarádi - stopovaná
Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů
Běh kolem Barvíře 2022
Běh kolem Barvíře - VIII. ročník
Exkurze Praha - Poslanecká sněmovna, Národní muzeum, Hvězdárna Praha
Vybíjená - okresní kolo
exkurze Praha - 6., 7., 8. třída
Vybíjená - turnaj
exkurze - Kostel sv. Petra a Pavla
dopravní soutěž mladých cyklistů - krajské kolo
Z pohádky do pohádky
Závody v atletice
atletický trojboj
dopravní soutěž mladých cyklistů - krajské kolo
Z pohádky do pohádky - spaní ve ŠD
Den naruby - školní projekt
Den naruby - projektové vyučování
Veselé zoubky - projekt
Fotografování žáků a tříd

Úvod > Škola > Nenech to být

Nenech to být

NNTB – „Nenech to být“

Naše škola se přihlásila do nového preventivního programu NNTB.

Nenech to být je internetový systém a mobilní aplikace bojující proti šikaně a vylučování z kolektivu na školách po celé ČR. S podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy přinášíme efektivní způsob odhalování těchto problémů ještě v jejich zárodku.

Trend šikany se v posledních letech rozmáhá stále víc. I když proti němu bojuje mnoho preventivních programů, neexistoval doteď žádný způsob jejího rychlého odhalení. Právě na tom obvykle celá snaha ztroskotá. První zásadní výhodou našeho systému je ale fakt, že je zcela anonymní. Dáváme tak možnost o problému informovat i dětem, které by se v reálném světě bály cokoliv udělat. Nic jim nehrozí, a nejen proti šikaně tak bojují stylem, který je pro ně naprosto přípustný. Zároveň po nich nechceme určení “agresora”, tudíž nejde ani o žalování. Druhá výhoda přijde v momentě nahlášení. Informace není podána pouze třídnímu učiteli, který se obvykle snaží problém neúspěšně řešit na vlastní pěst, ale Vámi vybrané proškolené osobě, která ví, jak postupovat. Tím překonáváme zásadní dva faktory, které až do teď odhalování podobných problémů bránily.

Systém funguje tak, že žák nebo rodič se přes odkaz na webových stránkách školy (záložka vlevo NNTB) dostane na internetový systém, kde může anonymně napsat o problému, který se ve škole (třídě) vyskytuje. Systém pak problém vygeneruje a přepošle vedení školy, které ho pak spolu s preventivním týmem řeší.

Klikni na odkaz:      http://nntb.cz/s/3ialt