Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
přírodovědná exkurze - 4.B
Dopravní soutěž - krajské kolo
Exkurze - 4.B - Ronov
Krajské kolo Dopravní soutěže
29
Zachraň kamaráda - projekt - 4.A, 4,B, 5., 7. třída
Dopravní soutěž - krajské kolo
Krajské kolo Dopravní soutěže
Zachraň kamaráda - projektové vyučování
30
exkurze - 2., 3. a 5. třída
Za indiány v Růžové
31
Retrohraní - spaní ve školní družině
exkurze - 8. třída - Praha
exkurze Praha - 8. třída
Retrohrátky - spaní ve školní družině
1 2
3 4
školní akademie - 2024
školní akademie - 2024
5 6
ZOOPARK Zelčín - 4.A
Zelčín - 4.A
Vítězství v Debatní lize
7
Zvonek - Noc kostelů
Noc kostelů a Zvonek
8 9
10 11 12
Program Zdravá pětka - 2. + 3. třída
13
Zdravá pětka - prevence
14
Den naruby - 2024
Výlet - 4.A + 4.B
Den naruby - 14.6. 2024
školní výlet - 4.a + 4.b
15 16
17
ozdravný pobyt - 2., 3. třída
18
školní výlet - 9. třída
ozdravný pobyt - 2., 3. třída
exkurze - Muzeum karnevalových masek v Zákupech
třídní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Celorepublikové kolo - Dopravní soutěž
Vítězství v krajském kole - Mladý záchranář
výlet do Zákup - 5. + 7. třída
19
školní výlet - 6. a 8. třída
školní výlet - 9. třída
ozdravný pobyt - 2., 3. třída
Celorepublikové kolo - Dopravní soutěž
20
školní výlet - 6. a 8. třída
školní výlet - 9. třída
ozdravný pobyt - 2., 3. třída
Celorepublikové kolo - Dopravní soutěž
21
školní výlet - 6. a 8. třída
školní výlet - 9. třída
ozdravný pobyt - 2., 3. třída
22 23
24
pedagogická rada - 2. pololetí
výuka v posledním týdnu školního roku
25
Šebrliáda - školní desetiboj 2024
výuka v posledním týdnu školního roku
26
Zábavné ukončení školního roku s DDM
výuka v posledním týdnu školního roku
školní výlet - 1. třída
27
výuka v posledním týdnu školního roku
28
výuka v posledním týdnu školního roku
29 30
Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktivity > Jarní recitováníčko - 2023

Jarní recitováníčko - 2023



Datum konání:
28.3.2023

V úterý 28.3. 2023 se konalo školní kolo recitační soutěže Jarní recitováníčko - přestože se tento den nesl od rána ve znamení sněhových přeháněk :)

Během dopoledne se v recitování předvedli žáci od 1. do 9. třídy.

vítězové v jednotlivých kategoriích:

  1. třída: Jan Týř 1.místo, Tereza Hellinger 2. místo, Jan Bechyňský 3. místo
  2. třída: Maxim Kontra 1. místo, Sofie Korchňáková 2. místo, Amy Elísek 3. místo
  3. třída: Tomáš Komeštík 1. místo, Martin Jána 2. místo, Rudolf Rešl 3. místo - chlapci      

                  Žofie Janošová 1. místo, Simona Kučerová 2. místo, Denisa Týřová 3. místo - děvčata

4., 5. + 6. třída: K. Tomášková 1. místo, Lucie Vraštilová 2. místo, Hana Soukupová 3. místo - děvčata

                         Ladoslav Votýpka 1. místo, Martin Hřeben 2. místo, Mikuláš Mašek 3. místo

7.,8. + 9. třída: Soňa Rejthárková 1. místo - kategorie sólo

                        Ho Van Loc + Zdeněk Stach - 1. místo - dialog

                        Amálie Pánková + Ivana Michálková - 2. místo - dialog

                        Petr Janoš + Štěpán Musil - 3. místo - dialog