Kouzelník ve školní družině
Vánoční fotografování
Exkurze Berlín
Projektový den - Moderní pomůcky ve výuce - 1. třída
Vánoční čtení ve školní družině
Vánoční jarmark v Úštěku - Zvonek
Vánoční turnaj ve stolních hrách
Zvonek zpívá pro seniory
Poslední den výuky v roce 2022

Úvod > Pro žáky > Aktivity > Běh na Mostné hoře v Litoměřicích

Běh na Mostné hoře v Litoměřicích

12.10.2022

Ve středu 12.10.se konaly v Litoměřicích tradiční závody v Běhu na Mostnou horu. Z naší školy se účastnilo 15 vybraných běžců, kteří absolvovali různě dlouhou, ale vždy velice náročnou trať s vysokým převýšením. Závodů se celkem účastnilo přes 350 běžců z celého Ústeckého kraje. Naši žáci si ale vedli výborně a získali jsme medaile téměř ve všech kategoriích pro základní školy. Od nejmladších se žáci umístili následovně:

Votýpka Tomáš (1. místo), Janošová Žofie (2. místo), Roubalová Viktorie (3. místo), za nimi na krásném čtvrtém místě  Amy Elísek a pátá Kučerová Simona. V kategorii starších dětí se na prvním místě umístila Anežka Jánská a za ní druhá Leontýna Beranová.

S nejtěžší tratí, do největšího kopce, se skvěle popasovali Martin Hřeben a Anežka Trembačová, kteří skončili těsně pod stupni vítězů.

Nejstarší kategorii reprezentovali naši deváťáci, kde skončil Patrik Lisec na druhém místě a Tomáš Benda na místě třetím.

Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci školy a je nám líto, že ne všechny školy vydržely až do vyhlášení výsledků, proto nejsou stupně vítězů kompletní a vítězové, tak neměli aplaus kompletní :)