školní kolo Dopravní soutěže
Pasování prvňáčků na Čtenáře 2021/2022
Pasování prvnáčků na čtenáře
Kyberšikana a jiné nástroje internetu - prevence
preventivní besedy na téma Kyberšikana a jiné nástrahy sociálních sítí
Květinový ples
Beseda HIV - AIDS
Červená stužka - beseda se žáky
Návštěva synagogy
Český den proti rakovině
Český den proti rakovině - 11.5. 2022
Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů 2022
Jsme kamarádi - stopovaná
Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů
Běh kolem Barvíře 2022

28.8.2021
Datum ukončení:
2.9.2021

Letošní léto jsme vyrazili na tábor do Českého ráje do Bartošovy pece. Byli jsme ubytovaní v hezkém penzionu a v ceně byly pro děti připraveny také aktivity - geocaching, lukostřelba, střelba na terče z biatlonových laserových pušek, letní biatlon, soutěž ve střelbě dvojic a rafty na jezírku, kde se děti učily ovládat loď.

Kromě programu od penzionu jsme se vydali do Bozkovských dolomitových jeskyní, kde se nám všem velice líbilo. Dopravu na tento výlet jsme si mohli dovolit díky našim sponzorům. Dále jsme také, již po svých, navštívili Dolánky a skalní hrad Frýdštejn.

Kromě výletů probíhaly soutěže čtyř družstev, do kterých byly děti rozděleny na začátku tábora. Jednalo se o různé rébusy, kvíz a již tradičně „hry bez hranic“, při kterých si vždy užijeme spousty legrace.

Poslední večer probíhala maškarní diskotéka a vyhlášení vítězů v kategoriích: celotáborové hry družstev, úklid pokojů, nejhezčí masky, biatlon a kvíz.

Počasí nám letos moc nepřálo, bylo dost deštivo a celkem i chladno, ale přesto jsme si tábor užili a program měli více než bohatý.

Závěrem bych ráda poděkovala pí. vychovatelce L. Froňkové a p. asistentovi O. Fleklovi za pomoc na táboře, paní ředitelce za veliký příspěvek na dopravu a příspěvek na ceny pro děti, sponzorům p. M. Doležalovi a pí. J. Kopečkové za finanční dary, radě Městského úřadu Úštěk za schválení příspěvku na dopravu, majiteli a personálu Bartošovy pece za péči o nás a také dívkám z 6. a 7. třídy, které nám pomohli s přípravou maškarního večera.