I v letošním roce se naši žáci a jejich rodiče připojili ke sbírce Fond Sidus - vracíme dětem úsměvy. Zakoupením dárkových předmětů jsme vybrali celkovou částku 4.540,00 Kč.
Cílem sbírky je pomoc zdravotně postiženým dětem, přispět na jejich léčbu a rehabilitaci, a to finanční i materiální podporou.
Děkujeme všem přispěvovatelům:)