V pátek 28.11. 2025 v 17.00 hodin bude od školy vycházet Světýlkový průvod, na který zveme všechny děti, žáky, rodiče a veřejnost. Pojďme společně na Mírové náměstí rozsvítit vánoční strom a užít si první adventní chvilky. Vezměte s sebou světýlka a lampionky, těšíme se na vás.