V pátek 27.3. 2026 se uskuteční ve školní knihovně tradiční Noc s Andersenem - akce určená pro všechny nadšence čtení. Zájemci se mohu přihlašovat od 16.3. - přihlášky jsou k mání u paní ředitelky.
Akce začíná v pátek v 16.00 hodin, končí v sobotu v 9.00 hodin.