Ve dnech 19. a 20.5. se naši žáci zúčastní krajského kola Dopravní soutěže mladých cyklistů, do kterého se nominovali z kola okresního.
Odjezd svozovým autobusem od školy v 8.15 hodin, návrat ke škole po 14.00 hodině následující den.
Držíme palce, ať se daří:)