Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31
Předávání pololetního vysvědčení - 31.1. 2023
1
zeměpisná olympiáda - školní kolo
2
Dopravní výchova - teoretická část, 4. třída
Všeho s mírou - 7. třída
Žonglér ve školní družině
3
Pololetní prázdniny - 3.2. 2023
4 5
6
Jarní prázdniny - okres Litoměřice
Zábavné jarní prázdniny - DDM, ŠD - aktivity
7
Jarní prázdniny - okres Litoměřice
Zábavné jarní prázdniny - DDM, ŠD - aktivity
8
Jarní prázdniny - okres Litoměřice
Zábavné jarní prázdniny - DDM, ŠD - aktivity
9
Jarní prázdniny - okres Litoměřice
Zábavné jarní prázdniny - DDM, ŠD - aktivity
10
Jarní prázdniny - okres Litoměřice
Zábavné jarní prázdniny - DDM, ŠD - aktivity
11 12
13 14
Divadlo K. H. Máchy - exkurze 1. třída
15
exkurze 7. třída - Archív Litoměřice
16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktuality > Informace pro rodiče

Informace pro rodičeDatum konání:
7.9.2022

Vážení rodiče,

rádi bychom vás více informovali o vzniklé situaci při rekonstrukci školy. Bohužel opravy budou probíhat o něco déle, nežli bylo plánováno, a to z důvodu nutných oprav maleb ve všech třídách, se kterými nebylo úplně počítáno, bohužel se tato skutečnost objevila při rekonstrukci. Rádi bychom se do školy vrátili až po úplném skončení oprav a nemuseli operativně řešit další přesuny žáků v budově. Z hygienického hlediska by toto také nebylo možné.

Během velmi krátké chvíle jsme museli pro žáky najít vhodné prostory, které jsou volné. Samozřejmě jsme mysleli i hygienické podmínky. Ty bohužel neumíme úplně zajistit, ale ani ve škole nebyly ideální – sociální zařízení, okna atd. Přesto jsme našli nejschůdnější řešení a věříme, že vše pochopíte a společně vše zvládneme. Jde nám především o to, abychom mohli učit i nadále.

Výuka je přizpůsobena potřebám žáků i učitelů, určitě nedojde k žádnému omezení. Naopak nacházíme prostor pro zavedení nových metod práce, včetně projektové a skupinové práce.

Velice neradi bychom sáhli po distanční výuce, která se také nabízí. Při pandemii byla tato možnost vzdělávání zakotvena ve Školském zákonu. Jsme rádi, že máme děti osobně při výuce a nemusí tak opět zakusit domácí online vzdělávání.

Prosíme o shovívavost a pochopení, jde nám vše o děti. 

Všechny kroky jsou konzultovány s hygienickou stanicí v Litoměřicích.

                                                                                                                                          vedení školy