Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1
Den dětí - pyžamový den
Pyžamový den na Klárce
Den dětí - v režii DDM
2
Noc kostelů se Zvonkem
3 4
5
projekt Jsme kamarádi - Šipkovaná
6
Fotografování žáků školy
7
Štafetový běh kolem Barvíře
8 9
Den naruby 2023 - projektové vyučování
Po stopách příšerek - akce školní družiny
10 11
12
Škola v přírodě - 3.a + 3.b
13
Škola v přírodě - 3.a + 3.b
14
Škola v přírodě - 3.a + 3.b
Třídní schůzky - pro rodiče budoucích prvňáčků
15
Škola v přírodě - 3.a + 3.b
Závěrečná čtvrtletní pedagogická rada
16
Škola v přírodě - 3.a + 3.b
17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktuality > Informace pro rodiče

Informace pro rodičeDatum konání:
7.9.2022

Vážení rodiče,

rádi bychom vás více informovali o vzniklé situaci při rekonstrukci školy. Bohužel opravy budou probíhat o něco déle, nežli bylo plánováno, a to z důvodu nutných oprav maleb ve všech třídách, se kterými nebylo úplně počítáno, bohužel se tato skutečnost objevila při rekonstrukci. Rádi bychom se do školy vrátili až po úplném skončení oprav a nemuseli operativně řešit další přesuny žáků v budově. Z hygienického hlediska by toto také nebylo možné.

Během velmi krátké chvíle jsme museli pro žáky najít vhodné prostory, které jsou volné. Samozřejmě jsme mysleli i hygienické podmínky. Ty bohužel neumíme úplně zajistit, ale ani ve škole nebyly ideální – sociální zařízení, okna atd. Přesto jsme našli nejschůdnější řešení a věříme, že vše pochopíte a společně vše zvládneme. Jde nám především o to, abychom mohli učit i nadále.

Výuka je přizpůsobena potřebám žáků i učitelů, určitě nedojde k žádnému omezení. Naopak nacházíme prostor pro zavedení nových metod práce, včetně projektové a skupinové práce.

Velice neradi bychom sáhli po distanční výuce, která se také nabízí. Při pandemii byla tato možnost vzdělávání zakotvena ve Školském zákonu. Jsme rádi, že máme děti osobně při výuce a nemusí tak opět zakusit domácí online vzdělávání.

Prosíme o shovívavost a pochopení, jde nám vše o děti. 

Všechny kroky jsou konzultovány s hygienickou stanicí v Litoměřicích.

                                                                                                                                          vedení školy