Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1
Ředitelské volno - 1. - 2.9. 2022
2
Ředitelské volno - 1. - 2.9. 2022
3 4
5
Zahájení školního roku
Zahájení školního roku 2022/2023
zahájení školního roku
6 7
Informace pro rodiče
8 9
Sportovní den mládeže s TAJV
Sportovní den mládeže s TAJV - 9.9. 2022
10 11
12 13
Třídní chůzky - informativní
14 15
Jablíčkový den u prvňáčků
16
Běh po úštěckých schodech
Běh po úštěckých schodech - 16.9. 2022
17 18
19 20 21
Stmelovací pobyt žáků 6. třídy
Stmelovací pobyt žáků 6. třídy
22
Fotografování prvňáčků 2022
Stmelovací pobyt žáků 6. třídy
Stmelovací pobyt žáků 6. třídy
23
Stmelovací pobyt žáků 6. třídy
Stmelovací pobyt žáků 6. třídy
24 25
26
exkurze - Úřad práce
27
Na koloběžkách kolem Barvíře 27.9. 2022
28 29 30 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktuality > Informace pro rodiče

Informace pro rodičeDatum konání:
7.9.2022

Vážení rodiče,

rádi bychom vás více informovali o vzniklé situaci při rekonstrukci školy. Bohužel opravy budou probíhat o něco déle, nežli bylo plánováno, a to z důvodu nutných oprav maleb ve všech třídách, se kterými nebylo úplně počítáno, bohužel se tato skutečnost objevila při rekonstrukci. Rádi bychom se do školy vrátili až po úplném skončení oprav a nemuseli operativně řešit další přesuny žáků v budově. Z hygienického hlediska by toto také nebylo možné.

Během velmi krátké chvíle jsme museli pro žáky najít vhodné prostory, které jsou volné. Samozřejmě jsme mysleli i hygienické podmínky. Ty bohužel neumíme úplně zajistit, ale ani ve škole nebyly ideální – sociální zařízení, okna atd. Přesto jsme našli nejschůdnější řešení a věříme, že vše pochopíte a společně vše zvládneme. Jde nám především o to, abychom mohli učit i nadále.

Výuka je přizpůsobena potřebám žáků i učitelů, určitě nedojde k žádnému omezení. Naopak nacházíme prostor pro zavedení nových metod práce, včetně projektové a skupinové práce.

Velice neradi bychom sáhli po distanční výuce, která se také nabízí. Při pandemii byla tato možnost vzdělávání zakotvena ve Školském zákonu. Jsme rádi, že máme děti osobně při výuce a nemusí tak opět zakusit domácí online vzdělávání.

Prosíme o shovívavost a pochopení, jde nám vše o děti. 

Všechny kroky jsou konzultovány s hygienickou stanicí v Litoměřicích.

                                                                                                                                          vedení školy