V úterý 31.3. 2026 se žáci naší školy vydali do přírody, aby jí pomohli od nepořádku. I přes ne příliš jarní počasí (spíš nám to připadalo jako zima), jsme to zvládli a patřičně vypabeni jsme uklízeli v Úštěku a jeho přilehlých částech. Byli jsme překvapeni, kolik jsme toho opět po roce našli. A po úklidu následovaly buřtíky a trochu tepla od ohýnku:) Děkujeme všem, kdo přidali ruku k dílu.