Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31 1 2 3
Exkurze za koníkem - Koníkovi něco na zub
4 5
6 7
Vysazujeme květinový záhon - projektový den - 2.a, 2.b
Sázíme květinový záhon
8
Atletika - okresní kolo
Litoměřická debatní liga
Nevšední zvířata chovaná doma
Litoměřická debatní liga
Okresní kolo - atletika
Netradiční zvířátka ve školní družině
9
zápis dětí do 1. třídy - pro cizince
10
Noc kostelů - Zvonek
Noc kostelů - koncert Zvonku
11 12
13
Ozdravný pobyt - třídy 1., 2.a, 2.b
ŠvP - Benecko - 1., 2.a a 2.b třída
14
Ozdravný pobyt - třídy 1., 2.a, 2.b
školní výlet Mirákulum - 3., 4., 8. třída
Mirákulum
ŠvP - Benecko - 1., 2.a a 2.b třída
15
Ozdravný pobyt - třídy 1., 2.a, 2.b
Školní výlet žáků 6. třídy
Školní výlet žáků 7. a 8. třídy
Školní výlet - 6. třída Chřibská
ŠvP - Benecko - 1., 2.a a 2.b třída
Třídní výlet - Doksy - 7., 8. a 9. třída
16
Ozdravný pobyt - třídy 1., 2.a, 2.b
Školní výlet žáků 6. třídy
Školní výlet žáků 7. a 8. třídy
Školní výlet - 6. třída Chřibská
ŠvP - Benecko - 1., 2.a a 2.b třída
Třídní výlet - Doksy - 7., 8. a 9. třída
17
Ozdravný pobyt - třídy 1., 2.a, 2.b
Školní výlet žáků 6. třídy
Školní výlet žáků 7. a 8. třídy
Školní výlet - 6. třída Chřibská
ŠvP - Benecko - 1., 2.a a 2.b třída
Třídní výlet - Doksy - 7., 8. a 9. třída
18 19
20 21
Šebrliáda - školní desetiboj
Šebrliáda - školní desetiboj
22
Školní T - Mobile Olympijský běh 2022
Třídní schůzky - prvňáčci 2022/2023
T-mobile olympijský běh - červen 2022
Rozloučení se čtvrťáky
23 24 25 26
27 28
Ukončení školního roku 2021/2022
29
ředitelské volno 29.6., 30.6. 2022
30
ředitelské volno 29.6., 30.6. 2022
1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktivity > Okresní kolo - atletika

Okresní kolo - atletika



Datum konání:
8.6.2022

Ve středu žáci, kteří postoupili z okrskového kola v Litoměřicích vyrazili na okresní kolo lehkoatletického víceboje do Lovosic, kde závodili v disciplínách, jakými jsou skok daleký, běh na 50 metrů a hod míčkem.

Akce se zúčastnili tito žáci:

  1. třída Elísek Amy, Hendrych Jiří a Veselý Alexandr.

    2.A Max Loupal, Benedikt Tkáč, Janošová Žofie a Ottová Klára.

  1. třída Martin Hřeben a Marie Lišková.

Krásné druhé místo přivezl Max Loupal. Ostatním závodníkům utekly medaile pouze o pár bodů.

Všem moc děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.