V úterý 11.11. jsme si ve škole připomněli svátek svatého Martina a tradičně jsme přišli do školy s kulíšky, aby nás Martin nepřekvapil sněhovou nadílkou:) Bohužel ani letos Martin na bílém koni nepřijel, ale my jsme si den náležitě užili. Ve školní jídelně nám k tomuto svátku uvařili výborný oběd - kuře alá husa s bramborovými lokšemi a červeným zelím. Mňam:)