Ve čtvrtek 14. května proběhla na naší škole již počtvrté akce „Školy běží pro hospic“, kterou organizuje litoměřický Hospic Sv. Štěpána. Zapojili se do něj téměř všichni žáci naší školy. Společně jsme sešli k rybníku, kde jsme si symbolicky běh zaběhli, a žáci dostali drobné dárky. Je na místě poděkovat rodičům za štědré finanční příspěvky v rámci startovného, celkem se za naší školu vybralo 7 814,- Kč. Děkujeme, rádi pomáháme na Klárce potřebným.