Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31
Předávání pololetního vysvědčení - 31.1. 2023
1
zeměpisná olympiáda - školní kolo
2
Dopravní výchova - teoretická část, 4. třída
Všeho s mírou - 7. třída
Žonglér ve školní družině
3
Pololetní prázdniny - 3.2. 2023
4 5
6
Jarní prázdniny - okres Litoměřice
Zábavné jarní prázdniny - DDM, ŠD - aktivity
7
Jarní prázdniny - okres Litoměřice
Zábavné jarní prázdniny - DDM, ŠD - aktivity
8
Jarní prázdniny - okres Litoměřice
Zábavné jarní prázdniny - DDM, ŠD - aktivity
9
Jarní prázdniny - okres Litoměřice
Zábavné jarní prázdniny - DDM, ŠD - aktivity
10
Jarní prázdniny - okres Litoměřice
Zábavné jarní prázdniny - DDM, ŠD - aktivity
11 12
13 14
Divadlo K. H. Máchy - exkurze 1. třída
15
exkurze 7. třída - Archív Litoměřice
16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Aktivity > 16.12.2020 - Vánoční přáníčka

16.12.2020 - Vánoční přáníčka



2. třída - Beátka Bao Thy Dang
2. třída - Bořek Benda
2. třída - Áňa Sedláčková
2. třída - Eliška Ipserová
2. třída - Filip Herák
Hana Soukupová - 2. třída
2. třída - Jiřík Valach
2. třída - Kryštof Poláček
2. třída - Leontýnka Beranová
2. třída - Miky Mašek
2. třída - Milan Lapáček
2. třída - Valentin Tollar
3. třída - Andrejka Kořínková
3. třída - Andrejka Radoušová
3. třída - Anežka Jánská
3. třída - Ema Cafůrková
3. třída - Ema Kuklovská
3. třída - Filip Kasper
3. třída - Jana Červeňáková
3. třída - Julie Janošová
3. třída - Karolína Tomášková
3. třída - Kuba Vápeník
3. třída - Lucinka Vraštilová
3. třída - Marek Ott
3. třída - Marek Poštolka
3. třída - Maruška Peštová
3. třída - Matúš Herink
3. třída - Nancy Boštíková
3. třída - paní učitelka Pavlíková
3. třída - Patrik Radouš
3. třída - Radek Havlát
3. třída - Sebastian Korchňák
3. třída - Sofie Gieselová
3. třída - Tereza Prajslerová
3. třída - Václav Rešl
3. třída - Veronika Veselá
4. třída - Adam Calta
4. třída - Anežka Trembačová
4. třída - Anička Knothová
4. třída - Bára Verová
4. třída - Denisa Pavlová
4. třída - Eliška Augustinová
4. třída - Huyen Mai Thu
4. třída - Jan Papež
4. třída - Jan Valach
4. třída - Jana Verová
4. třída - Jára Hrnčíř
4. třída - Johanka Rozsypalová
4. třída - Ládík Votýpka
4. třída - Marie Lišková
4. třída - Martin Hřeben
4. třída - Matěj Boštík
4. třída - Petr Novotný
4. třída - Šimon Grunt
4. třída - Tereza Heráková
4. třída - Tereza Krňáková
4. třída - Tereza Křižková
4. třída - Tomáš Kinský
4. třída - Viktor Řezníček
5. třída - Adéla Víchová
5. třída - Amálka Pánková
5. třída - Denis Musil
5. třída - Eliška Skramuská
5. třída - Eliška Vápeníková
5. třída - Ema Doležalová
5. třída - Ema Fišerová
5. třída - Gabriel Boštík
5. třída - Honza Ho van Loc
5. třída - Ivanka Michálková
5. třída - Jakub Knap
5. třída - Julie Rokošová
5. třída - Kačka Kasperová
5. třída - Mathias Kuti
5. třída - Petr Janoš
5. třída - Petr Tůma
5. třída - Štěpán Musil
5. třída - Viktorka Šaldová
5. třída - Zdeněk Stach
6. třída - Kateřina Kubešová
6. třída - Maik Oplíštil
6. třída - Matěj Rokoš
6. třída - Nela Kirilová
6. třída - Pavel Strominger
6. třída - Soňa Vágnerová
6. třída - Šimon Hedánek
6. třída - Štěpánka Řeháková
6. třída - Tomáš Krňák
6. třída - Václav Tomášek
6. třída - Veronika Dlouhá
6. třída - Věra Hendrychová
7. třída - Alena Vágnerová
7. třída - Barča Slámová
7. třída - Dušan Berky
7. třída - Eliška Sedláčková
7. třída - Eva Zikmundová
7. třída - Jakub Demčák
7. třída - Jan Knoth
7. třída - Josef Kučaba
7. třída - Kamila Klimtová
7. třída - Luboš Hrnčíř
7. třída - Martin Landa
7. třída - Michal Vlasák
7. třída - Natálie Pišingerová
7. třída - Oldřich Liška
7. třída - Ondřej Novotný
7. třída - Petr Honzajk
7. třída - Petr Javůrek
7. třída - Saša Kuklovský
7. třída - Sebastian Vraňák
7. třída - Soňa Rejthárková
7. třída - Terka Lepšíková
7. třída - Tomáš Benda
7. třída - Viola Šedivá
8. třída - Adam Ipser
8. třída - Adam Ipser
8. třída - Adéla Štěpánková
8. třída - Adéla Týřová
8. třída - Anežka Mašková
8. třída - Bára Kuklovská
8. třída - Jakub Hříšný
8. třída - Jakub Kubeš
8. třída - Jana Beranová
8. třída - Jiří Dvořák
8. třída - Karel Halaška
8. třída - Lukáš Lapáček
8. třída - Lukáš Vágner
8. třída - Natálie Vaňková
8. třída - Petr Straka
8. třída - Rozálie Musilová
8. třída - Samuel Řepík
9. třída - Adéla Randáčková
9. třída - Barča Malá
9. třída - Beáta Kuttová
9. třída - Denisa Chmelíková
9. třída - Dominik Vích
9. třída - Fanda Trembač
9. třída - Filip Čermák
9. třída - Filip Hrozek
9. třída - Filip Musil
9. třída - Jan Hudec
9. třída - Kačka Kinská
9. třída - Karel Knop
9. třída - Karolína Friedlová
9. třída - Lenka Skramuská
9. třída - Lukáš Berkovec
9. třída - Martina Javůrková
9. třída - Petra Dlasková
9. třída - Samuel Kuti
9. třída - Tadeáš Kaše
9. třída - Verča Piskačová
9. třída - Veronika Lepšíková